Dealer Audi w Twoim mieście

Obecnie w Polsce żyje się znacznie lepiej niż dwie dekady temu. Jest to przede wszystkim zasługa członkostwa w Unii Europejskiej, dzięki któremu nastąpił dynamiczny wzrost gospodarczy  całym kraju. Nic zatem dziwnego, że większość polskich rodzin może sobie pozwolić na zakup samochodu. Jednak jest to ważna decyzje, szczególnie jeśli na ten cel chcemy przeznaczyć większą kwotę. Która opcja będzie bardziej atrakcyjna – kupno nowego czy używanego pojazdu?

Auto prosto z salonu

Na terenie całego kraju dealer Audi i innych, popularnych marek posiada swoje salony. Perspektywa kupna nowego, jeszcze przez nikogo nie używanego pojazdu dla większości osób jest bardzo kusząca. Niestety, ten sam samochód będzie znacznie tańszy, jeśli zdobędziemy go z drugiej ręki. Z drugiej strony dealer w większości przypadków oferuje swoim klientom atrakcyjne ubezpieczenie i gwarancje, dlatego nie musimy przez najbliższe kilka lat martwić się naprawami czy wypadkami. Nabywając nowy pojazd unikniemy także szeregu oszustw, jakich podejmują się sprzedawcy.

Kupno z drugiej ręki

Osoby pragnące pozbyć się pojazdu często stosują niedopowiedzenia lub wręcz kłamstwa w rozmowie z kupcami. Zaniżanie licznika kilometrów, zatajenie poważniejszych wypadków, wykorzystywanie nieoryginalnych części zamiennych czy ukryte wady. Mimo tych licznych wad nada sporo osób ryzykuje kupno pojazdu używanego. Nic w tym dziwnego w końcu można nabyć go za kwotę jakiej z pewnością nie zaproponuje nam żaden dealer Audi. Jednak decydując się na taki zakup trzeba się merytorycznie przygotować lub też na oględziny zabrać zaufanego mechanika. Stwierdzi on, czy lakier auta jest oryginalny czy np. poprawiany po wypadku. Możemy poprosić o wykonanie przeglądu o naszego serwisanta, jest to dodatkowy koszt, jednak warto zdobyć się na tą niewielką inwestycję.

Nowy samochód prosto od dealera to marzenie każdego fana motoryzacji. Niestety, nie każdego stać na taki zakup, używane auta są tańsze. Jenak kupując używany pojazd należy zrobić jego gruntowny przegląd techniczny.

Więcej informacji znajdziesz na: http://www.porscheinterauto.pl/marka-audi.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motoryzacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.